Získejte spravedlivé odškodnění po úrazu ve škole

Odškodnění za úraz v hodině tělocviku vyšplhalo díky našim expertům na 420 tisíc z původně nabízených deseti. Obraťte se na Vindicia.

Když rodiče odvádí děti do školy a družiny, nebo je posílají na tábor, mají plné právo očekávat, že se potomci vrátí zdraví. Pokud se stane úraz, mají děti nárok na odškodnění. Problém ale je, že školy sice pojištěné jsou, ale často na směšně nízké částky. Přitom odškodnění za obyčejnou zlomenou nohu přesáhne vyšší desítky tisíc. My ale víme, jak na to – a to i v případě, že má škola příliš malou pojistku.

Odškodnění úrazu dětí ve škole. Přečtěte si konkrétní příklad z naší praxe:

Děvčátko se zranilo během tělesné výchovy. „Šlo o vážný úraz, který školačce zničil sen o kariéře sportovkyně. Ačkoliv musela být dívka i s matkou dlouho doma, škola tvrdila, že limit na celkové odškodnění je maximálně 10 tisíc korun, což je samozřejmě nepřiměřeně málo. Celkově dívka získala více než 400 tisíc korun,“ popisuje Beck.


uraz ve škole

Proč se v případě odškodnění obrátit na Vindicia?

My ve společnosti Vindicia pro vás a vaše děti dokážeme získat spravedlivou kompenzaci po úrazu ve školách, družinách či táborech.

  • Jsme úspěšní v 89 % případů!
  • Velkou kompenzaci jsme vymohli i v situacích, které vypadaly ztraceně.
  • Naši experti totiž postupují podle nařízení vlády 276/2015, kdy došlo k výraznému navýšení za bod (místo pouhých 250 Kč), a zároveň znají různé fígle a triky pojišťoven, ale i ředitelů škol či zřizovatelů.

Kontaktujte nás i v případě, kdy:

  • si nejste jisti, zda mají vaše děti po úraze ve škole právo
  • nevíte, zda dítě nemělo na vlastním úraze až moc velký podíl, a tak váháte, jak to může být s odškodněním
  • vám tvrdí, že škola sice pojištěna je, ale zdaleka ne na částku, kterou si kompenzace následků úrazu vyžádal.

Je to zcela bezpečné: pokud Vám odškodnění nevymůžeme, nic neplatíte. Odměnu si bereme jen u úspěšných případů!
Prosíme, potvrďte nám, že jste člověk
Stal se vám jiný úraz, než ve škole?

S odškodněním se na nás můžete obrátit s různými případy. Nejčastěji řešíme odškodnění při dopravních nehodách, pracovních úrazech, nebo při profesním pochybení. Získejte z plnění pojistek maximum. Získejte s námi spravedlivé odškodnění, na které máte nárok.Potřebujte se s námi spojit okamžitě?

Zde je několik možností, jak nás zastihnout okamžitě.

CENTRÁLA

Ruská 80,
430 01, Chomutov

TELEFONICKÉ SPOJENÍ

+420 605 047 391
+420 605 921 823