Získejte spravedlivé odškodnění po úrazu při sportu

Za zranění při sportu nebo při pádu na zledovatělém chodníku máte nárok na odškodnění. Kontaktujte Vindicia a získejte férovou kompenzaci.

Pokud jste si zlomili nohu při pádu na sjezdovce, měli jste sjednané pojištění, ale pojišťovna odmítá platit, stojí právo na vaší straně. Zlomil vám při hokeji protihráč nohu, ale vaší žádosti o kompenzaci se směje, protože nemá pojistku na odpovědnost? I zde máte nárok adekvátní peníze. Jestliže jste v zimě upadli na neudržovaném chodníku, měly by vám být u vážného úrazu vyplaceny klidně i stovky tisíc, i kdyby si vás úřady přehazovaly jako horký brambor. Zajistíme, že plnění proběhne a vy získáte vysoké odškodnění.

Odškodnění úrazu při sportu. Přečtěte si konkrétní příklad z naší praxe:

Žena v zimě upadla před panelovým domem v místě bydliště. Najít stranu, vůči níž by byl nárok na odškodnění uplatněn, se ukázalo jako velká komplikace. „Napřed jsme se obrátili na Společenství vlastníků jednotek, poté opět neúspěšně na město. Nakonec se podařilo zjistit, že je pozemek v gesci technických služeb, které se ovšem vyplacení odškodnění bránily. Případ tak skončil u soudu. Naštěstí zde zafungovali svědci události, kteří dosvědčili, že místo vůbec nebylo posypané, což potvrdili i záchranáři, kteří pro paní přijeli se sanitkou. Žena nakonec získala 200 tisíc jako bolestné a další milion korun za ztížení společenského uplatnění a ošetřovné,“ shrnuje Tomáš Beck, expert na odškodnění Vindicia.


úrazech ve sportu

Proč se v případě odškodnění obrátit na Vindicia?

My ve společnosti Vindicia pro vás či vaše blízké dokážeme získat vysoké odškodnění.

  • Jsme úspěšní v 88 % případů!
  • Velkou kompenzaci za pády na chodníku jsme vymohli i v situacích, kdy obec nekomunikovala či přehazovala zodpovědnost na jiné. Občas jsme si museli hrát na detektivy, ale i to umíme
  • Naši experti totiž postupují podle Metodiky Nejvyššího soudu, která je pro poškozené výhodná, a zároveň znají různé fígle a triky pojišťoven, ale umí si poradit i s neférovým postupem obcí.

Kontaktujte nás i v případě, kdy:

  • nevíte, zda máte na plnění nárok
  • netušíte, vůči komu své nároky uplatit, protože obec jen krčí rameny
  • zkouší na vás různé jiné finty a vy potřebujete radu

Je to zcela bezpečné: pokud Vám odškodnění nevymůžeme, nic neplatíte. Odměnu si bereme jen u úspěšných případů!
Prosíme, potvrďte nám, že jste člověk
Stal se vám jiný úraz, než ve škole?

S odškodněním se na nás můžete obrátit s různými případy. Nejčastěji řešíme odškodnění při dopravních nehodách, pracovních úrazech, nebo při profesním pochybení. Získejte z plnění pojistek maximum. Získejte s námi spravedlivé odškodnění, na které máte nárok.Potřebujte se s námi spojit okamžitě?

Zde je několik možností, jak nás zastihnout okamžitě.

CENTRÁLA

Ruská 80,
430 01, Chomutov

TELEFONICKÉ SPOJENÍ

+420 605 047 391
+420 605 921 823