Férové odškodnění za profesní pochybení

Pomůžeme vám, pokud někdo poškodil vaše zdraví při výkonu povolání. Díky našim expertům získáte spravedlivou kompenzaci. Obraťte se na Vindicia

Dokážeme získat a zajistit odškodnění v případech, kdy je škoda způsobena při výkonu povolání. Týká se to lékařského pochybení, ale také průšvihů na stavbách a podobně. Od doktorů a nemocnic čekáme, že nám pomohou náš stav zlepšit. Že odejdeme domů a budeme se cítit dobře.

Každé pochybení lékařského personálu může mít zásadní dopady na naše zdraví, budoucnost a v nejhorších případech i na životy našich blízkých. Vindicia vám vymůže adekvátní odškodnění. Bojíte se jít proti nemocnici? Nemusíte mít strach, právo je na vaší straně a odškodnění tu bývá vysoké.

Přečtěte si konkrétní příklad z naší praxe:

Na podzim 2018 republiku obletěl příběh devíti pacientů, kteří ve frýdlantské nemocnici dostali otravu krve. Klienti, které čekaly většinou plánované operace kloubů či žlučníku, skončili podle médií se selháním orgánů a šokovým stavem.

„Dva z poškozených jsme zasmluvnili a získali pro ně jen na bolestném desítky tisíc korun. To bylo výrazně víc než u jiných pacientů ze stejné kauzy, u kterých jsme se na zastupování nedomluvili, a to ačkoliv právě u nich byly zdravotní následky lékařského pochybení vážnější. Jeden z nich se například spokojil s dárkem od nemocnice – dostal motorovou pilu,“ popisuje Tomáš Beck z Vindicia


dopravni nehoda

Proč se v případě odškodnění obrátit na Vindicia?

My ve společnosti Vindicia pro vás či vaše blízké dokážeme získat kompenzaci, pokud vás poškodil postup lékařů.

  • Velkou kompenzaci jsme vymohli i v situacích, kdy byla situace velmi nepřehledná a poškozeného si nemocnice přehazovala
  • Naši experti totiž postupují podle Metodiky Nejvyššího soudu, která je pro poškozené výhodná, a zároveň znají různé fígle a triky pojišťoven, ale i zřizovatelů a samotných nemocnic, bohužel i doktorů.

Kontaktujte nás i v případě, kdy:

  • si nejste jisti, zda šlo o lékařské pochybení, či nikoliv
  • kdy netušíte, zde máte v případě profesního pochybení zaměstnance na cokoliv právo
  • se bojíte ozvat a jít proti pojišťovně, popřípadě se s následky potenciálního zanedbání péče pere někdo vám blízký

Je to zcela bezpečné: pokud Vám odškodnění nevymůžeme, nic neplatíte. Odměnu si bereme jen u úspěšných případů!
Prosíme, potvrďte nám, že jste člověk
Stal se vám úraz? Obraťte se na nás

S odškodněním se na nás můžete obrátit s různými případy. Nejčastěji řešíme odškodnění při dopravních nehodách, úrazy ve školách, nebo při profesním pochybení. Získejte z plnění pojistek maximum. Získejte s námi spravedlivé odškodnění, na které máte nárok.Potřebujte se s námi spojit okamžitě?

Zde je několik možností, jak nás zastihnout okamžitě.

CENTRÁLA

Ruská 80,
430 01, Chomutov

TELEFONICKÉ SPOJENÍ

+420 605 047 391
+420 605 921 823