Pojistné události. Pomůžeme, kdy vaše pojišťovna nechce platit

Komerční pojištění (havarijní, cestovní, odpovědnosti a další) nás má ochránit, když nastanou nesnáze. Obraťte se na Vindicia a získejte férové odškodnění.

Umíme vám pomoci v případě, že jste se vydali do zahraničí, zodpovědně jste uzavřeli cestovní pojištění, ale v případě úrazu se pojišťovna snaží o různé kličky, aby nemusela platit. Poradíme a zajistíme plnění, když někoho srazíte na sjezdovce, a přestože máte pojistku na odpovědnost, pojišťovna se cuká.

Máte havarijní pojištění, které kryje i srážku se zvířetem, ale pokud máte nabouráte jelena, pokouší se pojišťovna vymlouvat? I tady víme, jak na to. Získáme pro vás daleko více, než co byste vymohli sami.

Zajistíme vysoké plnění ze životního, úrazového, odpovědnostního, majetkového i cestovního pojištění.

Odškodnění po autonehodě. Přečtěte si konkrétní příklad z naší praxe:

Vindicia řešila případ řidiče, který se v noci srazil s divokým prasetem. Následky byly zásadní, zničené auto a především vážné zranění šoféra, který skončil na více než dva týdny v nemocnici. Teprve poté měl kapacitu situaci řešit. S překvapením zjistil, že mu pojišťovna odmítá platit škodu na zdraví, protože podmínky pojištění údajně obsahují bod, že srážka se zvěří musí být nahlášena do 24 hodin, a být potvrzena zápisem od policie i myslivců.

Takové dokumenty muž samozřejmě neměl, byl hospitalizovaný. „V době, kdy k nám jako klient přišel, s ním už pojišťovna vůbec nekomunikovala. Náš advokát nahlášení nehody u policie i zápis od myslivců získal dodatečně, nicméně pojišťovna se stále odvolávala na lhůtu 24 hodin. Po prostudování podmínek, které byly platné v době uzavření pojistky, jsme zjistili, že podobné časové omezení zcela chybí, pojišťovna je specifikovala až v nových podmínkách. Nakonec musela řidiči vyplatit 2,3 milionu korun,“ ilustruje Beck z Vindicia.


dopravni nehoda

Proč se v případě odškodnění obrátit na Vindicia?

My ve společnosti Vindicia pro vás či vaše blízké dokážeme získat plnění z pojistky, kterou jste poctivě platili, ale pojišťovna se ke své povinnosti nemá.

  • Jsme úspěšní v 91 % případů!
  • Velkou kompenzaci jsme vymohli i v situacích, kdy pojišťovna nekomunikovala, popřípadě se spoléhala na to, že bude mít poškozený strach z mocného protivníka.
  • Naši experti totiž postupují podle Metodiky Nejvyššího soudu, která je pro poškozené výhodná, a zároveň znají různé fígle a triky pojišťoven.

Kontaktujte nás i v případě, kdy:

My ve společnosti Vindicia pro vás či vaše blízké dokážeme získat plnění z pojistky, kterou jste poctivě platili, ale pojišťovna se ke své povinnosti nemá.

  • nevíte, zda máte na plnění nárok
  • si nejste na 100% jisti, zda jste splnili podmínky plnění, respektive pojišťovna se na to vymlouvá
  • si vás přehazují, nekomunikují a mají váš případ za uzavřený.

Je to zcela bezpečné: pokud Vám odškodnění nevymůžeme, nic neplatíte. Odměnu si bereme jen u úspěšných případů!
Prosíme, potvrďte nám, že jste člověk
Stal se vám úraz? Obraťte se na nás

S odškodněním se na nás můžete obrátit s různými případy. Nejčastěji řešíme odškodnění při dopravních nehodách, pracovních úrazech, nebo při profesním pochybení. Získejte z plnění pojistek maximum. Získejte s námi spravedlivé odškodnění, na které máte nárok.Potřebujte se s námi spojit okamžitě?

Zde je několik možností, jak nás zastihnout okamžitě.

CENTRÁLA

Ruská 80,
430 01, Chomutov

TELEFONICKÉ SPOJENÍ

+420 605 047 391
+420 605 921 823