Získejte spravedlivé odškodnění po dopravní nehodě

Bolestné, cestovné,ušlou mzdu, ztížení společenského uplatnění ZSU ( dříve trvalé následky), ošetřovné, ušlý výdělek, horší pracovní uplatnění, doživotní rentu - to vše mají pojišťovny po dopravní nehodě spravedlivě odškodnit. Zjistěte s Vindicia, na jaké odškodnění máte nárok. Všichni lidé, kteří se zranili při nezaviněné autonehodě, mají nárok na odškodnění. Málokdo ale ví, jak vysoké jeho nároky jsou. Pojišťovna vyčíslí několik desítek tisíc, přitom nároky mohou být i řádově vyšší. Naši klienti získávají od pojišťoven v průměru jeden milion korun.

Újma na zdraví při dopravní nehodě

Stal se vám úraz při dopravní nehodě, kterou jste nebyli viníky? Pravděpodobně máte nárok na více, než si myslíte. Finanční odškodnění úrazu se počítá na základě bolestných bodů. Kromě odškodnění za úraz můžete však žádat i o bolestné, cestovné, horší pracovní uplatnění a další následky (viz výše), které je pojišťovna viníka nehody povinna uhradit. Svěřte se do rukou profesionálů a získejte spravedlivé odškodnění, na které máte nárok.

Odškodnění po dopravní nehodě recenze. Přečtěte si konkrétní příklad z naší praxe:

Řidičce auta nedal přednost jiný šofér. Skončila v nemocnici s nepříjemným zraněním, které si vyžádalo dlouhé léčení a dvě operace. Pojišťovna vyčíslila částku odškodnění na 45 tisíc korun. To se ale poškozené a jejímu manželovi zdálo málo, proto kontaktovali Vindicia. Zatímco původní posudek jí přiznal 165 bodů bolestného, tedy zhruba 45 tisíc korun, nový posudek už zahrnul i výrazné pooperační komplikace. Počet bodů se rázem zvýšil na 1 436. K tomu byly uznány i další nároky a části odškodnění, jako cestovné, ztížení společenského uplatnění a podobně. Místo 45 tisíc, které byla pojišťovna ochotna dát na začátku, klientka ve výsledku obdržela odškodné ve výši 1,1 milionu korun.


dopravni nehoda

Proč se v případě odškodnění obrátit na Vindicia?

My ve společnosti Vindicia pro vás dokážeme získat spravedlivou kompenzaci po dopravní nehodě.

  • Jsme úspěšní v 91 % případů!
  • Velkou kompenzaci jsme vymohli i v situacích, které vypadaly ztraceně.
  • Naši experti totiž postupují podle Metodiky Nejvyššího soudu, která je pro poškozené výhodná, a zároveň znají různé fígle a triky pojišťoven.

Kontaktujte nás i v případě, kdy:

  • Si nejste jisti, zda máte na odškodnění po dopravní nehodě právo
  • Nevíte, zda má cenu o kompenzaci po bouračce bojovat
  • Chcete vědět, jak přesně budeme ve vašem případu postupovat

Je to zcela bezpečné: pokud Vám odškodnění nevymůžeme, nic neplatíte. Odměnu si bereme jen u úspěšných případů!
Prosíme, potvrďte nám, že jste člověk
Stal se vám jiný úraz, než po dopravní nehodě?

S odškodněním se na nás můžete obrátit s různými případy. Nejčastěji řešíme odškodnění pracovních úrazů, úrazy ve školách, nebo při profesním pochybení. Získejte z plnění pojistek maximum. Získejte s námi spravedlivé odškodnění, na které máte nárok.Potřebujte se s námi spojit okamžitě?

Zde je několik možností, jak nás zastihnout okamžitě.

CENTRÁLA

Ruská 80,
430 01, Chomutov

TELEFONICKÉ SPOJENÍ

+420 605 047 391
+420 605 921 823